MENU
 
Zamknij
PheroStrong Fragrance Free Concentrate
BEZZAPACHOWY KONCENTRAT FEROMONÓW


Feromony zawarte w PheroStrong Fragrance Free to niemalże magiczna, unikalna kompozycja. Wpływają na to jak odbierają nas inni. Mogą stać się wabikiem seksualnym, atrybutem atrakcyjności, przekazują otoczeniu pozytywne informacje o nas.

Odpowiedź na marzenie o substancji, dzięki której będziemy tak atrakcyjni, że nikt nie odmówi nam seksu znajdziemy w książce "Feromony człowieka" Leszka Konopskiego i Michaela Koberda (Wydawnictwo Naukowe Scholar). Odkryto, który organ ciała jest receptorem feromonów i w jaki sposób wpływają one na nasze emocje i ciało – to narząd lemieszkowy (VNO)

"Narkotyki miłości" od niedawna są coraz bardziej doceniane i wykorzystywane w celu zwiększenia atrakcyjności erotycznej. Feromony są to substancje wydzielane i odbierane przez osobniki tego samego gatunku wywołujące specyficzną reakcję, w przypadku feromonów płciowych - seksualną.

Ich cechą charakterystyczną jest bezwonność.
Produkowane są m.in. przez skórę [gruczoły ekrynowe w całej skórze, apokrynowe - głównie pod pachami, w pachwinach, w okolicy narządów płciowych, odbytu, ust], obecne są również w innych wydzielinach [sperma, wydzielina pochwowa, ślina].
 

Zobacz jak stosować bezzapachowy koncentrat feromonów PheroStrong oraz jakich efektów możesz oczekiwać podczas ich stosowania.


Androstenol, Androstenon, Androstadienon, Estratetraenol, Kopuliny - to feromony, które mają olbrzymi wpływ na dobór partnera
PheroStrong Fragrance Free Concentrate nie mają swojego zapachu, a za ich odbieranie odpowiada narząd nosowo-lemieszowy, znajdujący się w jamie nosowej. Doświadczenia wykazują, że stąd impulsy przechodzą bezpośrednio do podwzgórza odpowiedzialnego za emocje i reakcje bezwiedne.
Oddziaływanie feromonów zawartych w PheroStrong Fragrance Free Concentrate w ogromnej mierze tkwi w naszej podświadomości.

Feromony wysyłają sygnały o naszej gotowości seksualnej, dzięki czemu otoczenie postrzega nas jako osoby bardziej atrakcyjne.
Feromony intensyfikują doznania seksualne. Pod ich wpływem partnerzy doznają niesamowitych uniesień.
Efekty działania feromonów można porównać do tych po zjedzeniu kawałka czekolady, lub po wypiciu lampki dobrego wina. Wtedy organizm wydziela więcej endorfin - hormonów szczęścia.
Związki te pozwalają wywrzeć niezapomniane wrażenie na nowo poznanych osobach. Zwiększają wzrost poziomu zaufania.
Feromony mogą też wpływać na poprawę komunikacji w każdej dziedzinie życia - od spraw intymnych, przez sukcesy w pracy, zabawę, relacje domowe.
Badania wykazały, że męskie feromony powodują u kobiet zmniejszenie napięcia emocjonalnego i wydłużenie stanu relaksacji, a nawet regulują cykl owulacyjny. Wysyłają sygnały o gotowości seksualnej.
Badania nad feromonami dowodzą jak ważny jest pocałunek. Muskamy się wtedy subtelnie nosami, a tam właśnie jest narząd lemieszkowy.
By wzmocnić efekt działania PheroStrong Concentrate Fragrance Free użyj klika kropel w miejscach gdzie organizm wydziela najwięcej ciepła: za uchem, w zgięciach łokcia, na nadgarstkach. Możesz także dodać kilka kropel do butelki swoich ulubionych perfum.
Gdy mężczyzna, wyczuwa feromony których użyjesz, zaczyna je podświadomie kojarzyć z Tobą, zwłaszcza jeśli dodatkowo stosujesz własne perfumy. Wzrasta wtedy poziom jego przywiązania. Stajesz się dla niego bardziej atrakcyjna. Nieświadomie skupia na Tobie uwagę.
Dzięki zaawansowanym technologiom i pracy naukowców uzyskano syntetyczne ludzkie feromony. Ich struktura jest taka sama jak naturalnych, więc działanie identyczne.
Sprawdźcie czy feromony zawarte w zapachach PheroStrong pomogą Wam wzniecać pożądanie u płci przeciwnej abyście mogli elektryzować zmysły i bez zahamowań zaspokajać pragnienia i żądze, wzbudzać zaufanie oraz życzliwość napotkanych ludzi, odnosić sukcesy zawodowe i zwiększać skuteczność swojej pracy, cieszyć się szacunkiem, uznaniem i zaufaniem wśród otoczenia, być CZŁOWIEKEIM SUKCESU.
Bezzapachowy Koncentrat Feromonów dla kobiet na podniecenie mężczyzn
PheroStrong Fragrance Free Concentrate for Women 7,5ml
 
cena: 99,00 zł
  Zamów online
Bezzapachowy Koncentrat Feromonów dla mężczyzn na podniecenie kobiet
PheroStrong Fragrance Free Concentrate for Men 7,5ml
 
cena: 99,00 zł
  Zamów online
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz do nas
Biuro +48 59 728 50 23
A45537C4-381D-4471-83D6-3C3C7749DF77 Created with sketchtool.
Agnieszka +48 570 360 920
4769E701-E899-4F0C-8C5A-6D04AF43AE1A Created with sketchtool.
Paweł +48 512 791 412
Medica-Group Sp. z o.o.
ul. Mikołaja Reja 43/1
76-200 Słupsk, Polska
NIP: 839-317-84-36
KRS: 0000548311
REGON: 361035059
Źródła treści:   Wikipedia   /   naturalneoczyszczanie.pl   /   biotrendy.pl   /   pl.herbs2000.com   /   czytelniamedyczna.pl
BiggerBust
Beauty Booty
BiggerSize
BigErection
PlayWoman
SuperOrgasmStop
Orgasm Max Men
Orgasm Max Women
Cum Plus Strong
Pherostrong for men
PheroStrong for women
Pherostrong exclusive men
Pherostrong exclusive women
Pherostrong by night men
Pherostrong by night women
Pherostrong limited men
Pherostrong limited women
Pherostrong concentrate men
Pherostrong concentrate women
Copyright © 2019 Medica-Group Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione!
Made By: CREONIUM

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij