MENU
 
Zamknij
To w zależności od upodobań partnera mocne lub delikatne uciskanie, muskanie, głaskanie i całowanie ciała partnera, to skuteczny sposób odprężenie się po ciężkim dniu, ale również uatrakcyjnienie oraz podgrzanie atmosfery w związku. To coś więcej niż zwykły seks. Istnieje wiele technik masażu, warto stosować ich jak najwięcej, by zwiększyć przyjemność doznań.
Masaż erotyczny jest od wieków ceniony i ma wieloletnią tradycję, zwłaszcza w krajach Dalekiego Wschodu. Wiele miejsca poświęcono na jego opis w „Kamasutrze”, czyli indyjskim poradniku na temat seksualności i zachowaniach seksualnych. Prawdopodobnie powstał między I a IV wiekiem przed naszą erą. Według autorów tej księgi sedno masażu erotycznego tkwi nie tylko w tym, co czynią ręce partnerów zwilżone olejkiem PheroStrong Massage Oil, ale także w tym przekazuje dusza i serce, w doznaniach pozazmysłowych. Wymaga on (w przeciwieństwie do masażu relaksującego czy terapeutycznego), aby kochankowie osiągnęli stopień porozumienia wykraczający poza ruchy fizyczne.
Dotyk kogoś bliskiego powoduje rozmaite reakcje fizjologiczne organizmu – serce zwalania wówczas tempo i spada ciśnienie krwi. Masaż erotyczny, ale również inne rodzaje czułości, sprzyjają także wzmocnieniu systemu odpornościowego – naukowcy z amerykańskiego Uniwersytetu Carnegie Mellon wykazali, że dzięki temu lepiej radzimy sobie z atakami wirusów czy bakterii, ale również ze stresem. Wszelkie formy przytulania, w tym także masaż, to również skuteczne remedium na ból oraz środek ułatwiający zasypianie i głęboki sen.
Zobacz jak stosować olejki do masażu PheroStrong oraz jakich efektów możesz oczekiwać od feromonów ukrytych w ich zapachu.
Zacznij od zakupu dobrego olejku do masażu. Olejki z linii PheroStrong są do tego stworzone. PheroStrong Massage Oil to więcej niż dotyk – to EKSCYTUJĄCY DOTYK. Obudźcie swoje zmysły, odkryjcie magiczny świat ekstazy.

Po raz pierwszy nastąpił podział olejków do masażu na damskie i męskie. Przy produkcji PheroStrong Massage Oil zastosowano innowacyjne rozwiązania. Kompozycje olejków o właściwościach pielęgnacyjnych zostały połączone z waszymi ulubionymi zapachami perfum oraz unikatową kompozycją feromonów.
PheroStrong Limited Edition for Women Massage Oil
PheroStrong By Night for Women Massage Oil
PheroStrong for Women Massage Oil
PheroStrong Exclusive for Women Massage Oil
PheroStrong Limited Edition for Men Massage Oil
PheroStrong By Night for Men Massage Oil
PheroStrong for Men Massage Oil
PheroStrong Exclusive for Men Massage Oil
Olejek powinien być płynny i śliski, ale nie lepki. Równie ważne jest, aby miał przyjemny zapach – taki, jaki oboje lubicie oraz cechował się doskonałymi właściwościami pielęgnującymi i odżywiającymi skórę.
Na zmysły bardzo dobrze działa lekko rozproszone, przydymione oświetlenie, a także muzyka. Muzyka to element niezbędny do przeprowadzenia niezwykle relaksującego masażu. Istotne jest tylko to, aby miała ona spokojny i relaksujący rytm. Możesz również wykorzystać utwory wykorzystujące naturalne dźwięki natury, np. szum fal czy szelest liści drzew, powinna być lekka i relaksująca. Wywietrz sypialnię, zapal lampki, świece lub kadzidełka – jeśli je lubicie.

Dzięki temu wchodząc do sypialni razem z partnerem niemal od razu obydwoje odczujecie ten niezwykły, romantyczny nastrój
Masaż erotyczny PheroStrong Massage Oil ma bardzo silny wpływ na obie płcie, jednak doznania kobiet są zwykle bardziej intensywne, przede wszystkim z uwagi na większą powierzchnię stref erogennych, rozmieszczonych niemal na całym ciele. Dlatego taki rodzaj bliskości działa na nie tak samo mocno, jak pocałunki, pieszczoty i inne formy gry wstępnej. Prowadzi bowiem do zwiększonej produkcji żeńskich hormonów płciowych, pobudzając i przygotowując ciało do odbycia stosunku seksualnego. Jednak mężczyźni też mogą odnieść dużo korzyści z masażu erotycznego, który niekiedy pomaga im uporać się z kłopotami ze wzwodem i impotencją.

Dzięki masażowi erotycznemu PheroStrong Massage Oil partnerzy mogą przekonać się, co sprawia im największą przyjemność. Zarówno kobiety, jak i mężczyzn zaskakuje niekiedy fakt występowania doznań seksualnych podczas ugniatania czy pieszczenia okolic dłońmi zwilżonymi olejkiem z feromonami, których nigdy wcześniej nie uważali za erogenne. Delektowanie się każdym centymetrem ciała partnera, to jedno z największych wspólnie odkrywanych doznań.
Kobieta poza głaskaniem i pieszczeniem dłońmi powinna równocześnie pobudzać partnera pocałunkami, językiem, lekkim dmuchaniem i głaskaniem ciała mężczyzny piersiami lub włosami. Może siedzieć lub klęczeć obok lub na nim, dzięki czemu partner odczuwa ciepło wewnętrznych powierzchni jej ud, co powoduje wzmożoną reakcję.
To kolejny krok do odprężenia. Na stopach znajdują się punkty połączone nerwami z wieloma częściami ciała, między innymi ze strefami erogennymi.

Powiedz partnerowi, żeby obrócił się na plecy. Weź w ręce jedną stopę i najpierw rozgrzej ją po całości energicznymi, kolistymi ruchami kciuków. Następnie mocno (ale z wyczuciem) przeciągnij oboma kciukami, ugniatając, od małego palca po linii prostej aż do pięty. Potem od drugiego palca i tak dalej.

Na koniec wymasuj mu kostkę. Chwyć ją w obie dłonie, z każdej strony połóż na niej trzy palce (serdeczny, środkowy i wskazujący). Wykonuj nimi najpierw ruchy koliste kilka w jedną, kilka w drugą stronę, potem zaś ruchy w kształcie ósemek. Na koniec jeszcze wetrzyj w stopę odrobinę olejku i połóż ją pod ciepłym kocem. Powtórz wszystko z drugą stopą.
Skoro partner jest już porządnie odprężony, można skupić się na bardziej erogennych strefach. Partner nadal leży na plecach. Usiądź na nim okrakiem, połóż dłonie na jego piersiach i wykonuj koliste ruchy trzema palcami – lewą ręką w kierunku zgodnym z ruchem wskazówek zegara, prawą w odwrotnym. Potem ugniataj miejsca wokół sutków – raz lekko, raz nieco mocniej. Wreszcie delikatnie popieść jego sutki (tak, u mężczyzn to też wrażliwe miejsce).
Nadal jesteśmy blisko stref erogennych... Powiedz partnerowi, żeby obrócił się na brzuch. Usiądź na jego udach i masuj pośladki kolistymi, coraz obszerniejszymi ruchami. Możesz także brać mięśnie po kawałku i ściskać je w dłoniach (ale nie za mocno) albo dawać mu lekkie klapsy. Na koniec wymasuj kość ogonową, a zwłaszcza jej czubek, bo w tym miejscu znajduje się sporo zakończeń nerwowych biegnących od bardzo czułych miejsc, są tam m.in. ośrodki stymulujące prostatę i produkcję testosteronu.
Coraz bliżej... Masaż brzucha powinien być bardzo delikatny i właściwie to nie tyle masaż, ile głaskanie, pieszczoty. Gdy partner znów przewróci się na plecy, usiądź na jego udach i samymi opuszkami palców gładź jego brzuch, zjeżdżając coraz niżej. Potem skoncentruj się na udach. Masuj je również opuszkami palców, kolistymi ruchami, po wewnętrznej stronie, coraz bliżej pachwin. Zbliżaj się do najbardziej erogennej strefy swojego ukochanego, ale na razie jej nie dotykaj – rozumiesz, o co chodzi? …
Dopiero na końcu można przejść do dotykania miejsc intymnych używając specjalnie do tego przeznaczonych żeli intymnych dla mężczyzn - BigErection lub AQUA ORGASM GEL- dla obojga.

A potem oznajmij mu, że wystarczy i teraz kolej na niego. Niech odpłaci ci tak samo długim i starannym erotycznym masażem całego ciała...
Podczas masażu erotycznego ukochanej mężczyzna musi skoncentrować się na tym, co robi, ale również na reakcji kobiety, która powinna ułożyć się wygodnie i rozkoszować każdą chwilą, zapominając o problemach i codziennych zmartwieniach.

Zaczyna się od delikatnych ruchów, jakby badania ciała kobiety, omijając początkowo okolicę intymną. Dzięki temu zabieg jest powolny i zmysłowy, buduje napięcie. Następnie można przejść do pieszczenia piersi oraz narządów płciowych, bywa to niekiedy tak podniecające, że stosunek seksualny lub orgazm stają się nieuniknione.
Mężczyzna powinien stymulować ciało partnerki, głaszcząc, uciskając delikatnie i wykonując dłońmi ruchy okrężne, co daje bardzo przyjemne doznania. Może w tym czasie cicho i czule przemawiać do kobiety.
Rozebrana partnerka kładzie się na brzuchu z rękami splecionymi pod brodą. Partner siada na jej pośladkach okrakiem. Zwilża ręce olejkiem z feromonami PheroStrong Massage Oil i posuwistym, delikatnym ruchem przesuwa dłonie od pośladków do karku. Wracamy delikatnie gładząc ciało po bokach. Dla usunięcia napięcia mięśni pleców, wykonaj masaż okolic łopatek i ramion. Kolistymi ruchami masuj miejsce tuż pod łopatkami. Warto rozsmarować kciukami mięśnie pod łopatkami i przy kręgosłupie w odcinku piersiowym.
Zacznij masować ramiona. Mocno rozetrzyj mięśnie kciukami mięśnie ramion, przesuwając się do karku i szyi. Pamiętaj, aby kark rozmasowywać od dołu w stronę podstawy czaszki. Nie spiesz się, do kolejnych partii ciała przechodzisz dopiero, gdy ciało będzie rozgrzane a mięśnie miękkie. Masuj teraz uda i pośladki. Posuwistymi ruchami przesuwaj się od kostek przez uda do pośladków. Pośladki masuj kolistymi ruchami, zaciskając i rozsuwając. Nie dotykaj na razie wewnętrznej części ud i pośladków.
Przejdź teraz do masażu przedniej strony ciała. Partnerka kładzie się na plecach. Masuj jej piersi kolistymi ruchami według wskazówek zegara dla piersi prawej i w odwrotną stronę dla lewej. Chwyć obie piersi i oddalaj je i zbliżaj. Możesz także szczypać delikatnie sutki. Masaż piersi może trwać nawet 20 min. Od piersi przesuń ręce w górę do szyi i wymasuj posuwistymi ruchami delikatnie szyję, po czym zjedź przez zewnętrzną cześć piersi po bokach do bioder.
Zanim przejdziesz do sedna, możesz odwlec tę chwilę i wykonać masaż stóp. Cały czas buduj napięcie. Zacznij od rozmasowania kciukiem kolistymi ruchami wgłębienia przy palcach. Uciskaj duży palec u stopy. Potem zrób to samo z śródstopiem i piętami. Na stopach znajdują się punkty seksualnej stymulacji. Wierzch stóp gładź od palców w kierunku kostek. Trzymając w górze nogę partnerki, zjedź teraz w dół do kroku. Nie dotykaj na razie sromu - warto, aby podniecenie narastało powoli, więc kieruj się zasadą: "Po nitce do kłębka". Muskaj delikatnie dłońmi wewnętrzną stronę ud i pachwiny oraz czułe dla kobiet miejsce - wzgórek łonowy.
Teraz delikatnie zwilż palce żelem intymnym PlayWoman, rozchyl nogi partnerki dość szeroko. Kostkami palca wskazującego i środkowego ugniataj zewnętrzne wargi sromowe. Ruchy wykonuj w górę i w dół oraz na boki, tak aby lekko uciskać łechtaczkę. Przesuwaj się od wzgórka łonowego w dół do wejścia do pochwy. Możesz teraz delikatnie pobudzać jej czułe miejsca - łechtaczkę, srom, punkt G.
BO KTO POWIEDZIAŁ, ŻE ROZKOSZ MA JAKIEŚ GRANICE?
Sprawdźcie czy feromony zawarte w zapachach PheroStrong pomogą Wam wzniecać pożądanie u płci przeciwnej abyście mogli elektryzować zmysły i bez zahamowań zaspokajać pragnienia i żądze, wzbudzać zaufanie oraz życzliwość napotkanych ludzi, odnosić sukcesy zawodowe i zwiększać skuteczność swojej pracy, cieszyć się szacunkiem, uznaniem i zaufaniem wśród otoczenia, być CZŁOWIEKEIM SUKCESU.
Olejek do masażu kobiet z feromonami podniecającymi mężczyzn
PheroStrong for Women Massage Oil 100ml - World Revolution !!!
 
cena: 69,00 zł
  Zamów online
Olejek do masażu kobiet z feromonami podniecającymi mężczyzn
PheroStrong By Night for Women Massage Oil 100ml - World Revolution !!!
 
cena: 69,00 zł
  Zamów online
Olejek do masażu kobiet z feromonami podniecającymi mężczyzn
PheroStrong Exclusive for Women Massage Oil 100ml - World Revolution !!!
 
cena: 69,00 zł
  Zamów online
25%
TANIEJ
Olejek do masażu kobiet + Perfum dla kobiet z feromonami podniecającymi mężczyzn
PheroStrong for Women - Perfum 50ml + Massage Oil 100ml
cena: 148,00 zł
promocja: 111,00 zł
  Zamów online
25%
TANIEJ
Olejek do masażu kobiet + Perfum dla kobiet z feromonami podniecającymi mężczyzn
PheroStrong by Night for Women - Perfum 50ml + Massage Oil 100ml
cena: 168,00 zł
promocja: 126,00 zł
  Zamów online
25%
TANIEJ
Olejek do masażu kobiet + Perfum dla kobiet z feromonami podniecającymi mężczyzn
PheroStrong Exclusive for Women - Perfum 50ml + Massage Oil 100ml
cena: 188,00 zł
promocja: 141,00 zł
  Zamów online
Olejek do masażu kobiet z feromonami podniecającymi mężczyzn
PheroStrong Limited Edition for Women Massage Oil 100ml - World Revolution !!!
 
cena: 69,00 zł
  Zamów online
25%
TANIEJ
Olejek do masażu kobiet + Perfum dla kobiet z feromonami podniecającymi mężczyzn
PheroStrong Limited Edition for Women - Perfum 50ml + Massage Oil 100ml
cena: 188,00 zł
promocja: 141,00 zł
  Zamów online
Olejek do masażu mężczyzn z feromonami podniecającymi kobiety
PheroStrong for Men Massage Oil 100ml - World Revolution !!!
 
cena: 69,00 zł
  Zamów online
Olejek do masażu mężczyzn z feromonami podniecającymi kobiety
PheroStrong By Night for Men Massage Oil 100ml - World Revolution !!!
 
cena: 69,00 zł
  Zamów online
Olejek do masażu mężczyzn z feromonami podniecającymi kobiety
PheroStrong Exclusive for Men Massage Oil 100ml - World Revolution !!!
 
cena: 69,00 zł
  Zamów online
25%
TANIEJ
Olejek do masażu mężczyzn + Perfum dla mężczyzn z feromonami podniecającymi kobiety
PheroStrong for Men - Perfum 50ml + Massage Oil 100m
cena: 148,00 zł
promocja: 111,00 zł
  Zamów online
25%
TANIEJ
Olejek do masażu mężczyzn + Perfum dla mężczyzn z feromonami podniecającymi kobiety
PheroStrong by Night for Men - Perfum 50ml + Massage Oil 100ml
cena: 168,00 zł
promocja: 126,00 zł
  Zamów online
25%
TANIEJ
Olejek do masażu mężczyzn + Perfum dla mężczyzn z feromonami podniecającymi kobiety
PheroStrong Exclusive for Men - Perfum 50ml + Massage Oil 100ml
cena: 188,00 zł
promocja: 141,00 zł
  Zamów online
Olejek do masażu mężczyzn z feromonami podniecającymi kobiety
PheroStrong Limited Edition for Men Massage Oil 100ml - World Revolution !!!
 
cena: 69,00 zł
  Zamów online
25%
TANIEJ
Olejek do masażu mężczyzn + Perfum dla mężczyzn z feromonami podniecającymi kobiety
PheroStrong Limited Edition for Men - Perfum 50ml + Massage Oil 100ml
cena: 188,00 zł
promocja: 141,00 zł
  Zamów online
Masz pytanie?
Zadzwoń lub napisz do nas
Biuro +48 59 728 50 23
A45537C4-381D-4471-83D6-3C3C7749DF77 Created with sketchtool.
Agnieszka +48 570 360 920
4769E701-E899-4F0C-8C5A-6D04AF43AE1A Created with sketchtool.
Paweł +48 512 791 412
Medica-Group Sp. z o.o.
ul. Mikołaja Reja 43/1
76-200 Słupsk, Polska
NIP: 839-317-84-36
KRS: 0000548311
REGON: 361035059
Źródła treści:   Wikipedia   /   naturalneoczyszczanie.pl   /   biotrendy.pl   /   pl.herbs2000.com   /   czytelniamedyczna.pl
BiggerBust
Beauty Booty
BiggerSize
BigErection
PlayWoman
SuperOrgasmStop
Orgasm Max Men
Orgasm Max Women
Cum Plus Strong
Pherostrong for men
PheroStrong for women
Pherostrong exclusive men
Pherostrong exclusive women
Pherostrong by night men
Pherostrong by night women
Pherostrong limited men
Pherostrong limited women
Pherostrong concentrate men
Pherostrong concentrate women
Copyright © 2019 Medica-Group Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione!
Made By: CREONIUM

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.

Zamknij