PL
+48 519 371 391
sprzedaz@medica-group.pl
Strona główna
Informacje
O nas
Feromony - "narkotyki miłości" – to naturalnie występujące związki zapachowe wydzielane przez żywe organizmy (w tym ludzi), służące do niewerbalnej komunikacji z innymi.

Pewnie  często zastanawiasz się jak to się dzieje, że niektóre osoby działają na siebie jak magnes? Jaki jest sekret powodzenia? Skąd się bierze "chemia pożądania"?
Dlaczego w otoczeniu jednych osób czujemy się lepiej, a inne są dla nas nie do zniesienia?
    
Tworząc markę PheroStrong skupiliśmy się na przygotowaniu odpowiedniej formuły feromonów, połączonej  z wysokim stężeniem specjalnie wyselekcjonowanych, najwyższej jakości substancji zapachowych  aby sprostać nawet najbardziej wyszukanym gustom.

Szeroki wachlarz produktów: od perfum, olejków, koncentratów feromonów. Pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie.

Nasze perfumy są rozchwytywane przez influencerów na całym świecie, a nasze świece zapachowe są mile widzianym gościem w niejednym mieszkaniu, salonie, sypialni.

Z PheroStrong każda randka może skończyć się sukcesem i każde wyzwanie staje się realnym celem.

Wiedza o tym, jak działają feromony w połączeniu z odpowiednio dobraną kompozycją zapachową oraz jak ich używać, może rozwinąć przed Wami olbrzymie możliwości.  
Poczujecie jak zmienia się Wasze codzienne życie, w kontakcie z drugą osobą w pracy, podczas zdawania egzaminów, czy też w nawiązywaniu nowych znajomości w klubie.

Sprawdźcie czy feromony zawarte w zapachach PheroStrong pomogą Wam wzniecać pożądanie u płci przeciwnej abyście mogli elektryzować zmysły i bez zahamowań zaspokajać pragnienia i żądze, wzbudzać zaufanie oraz życzliwość napotkanych ludzi, odnosić sukcesy zawodowe i zwiększać skuteczność swojej pracy, cieszyć się szacunkiem, uznaniem i zaufaniem wśród otoczenia, być CZŁOWIEKIEM SUKCESU.
 
Copyrights © 2020 Medica Group. All rights reserved. Kopiowanie materiałów bez zgody właściciela zabronione.
Realizacja
Zgłoszenie do Programu Partnerskiego
Nazwa:
Imie i nazwisko: *
Email *
Adres: *
Miejscowość: *
Kod pocztowy: *
NIP:
Telefon: *
Wiadomość: *
Wypełnij wszystkie pola i potwierdź znajomość regulaminu.
Twoje zgłoszenie zostało przesłane do weryfikacji.